MEDALOWE TROFEA


Medalowe trofea

* trofea oznaczone gwiazdką nie występują w katalogach z lat 1999 i 2005
ZwierzynaImię i nazwiskoMiejsce pozyskaniaRok pozyskaniaPunkty CICMedalZdjęcia
Łoś azjatyckiJacek MieszkowskiKamczatka2005491.60złoty *
Łoś europejskiKrzysztof RadziszewskiŁomża1978306.81złoty
Łoś europejskiZdzisław KosteckiRajgród1979278.51srebrny
Łoś europejskiMuzeum Rolnictwa CiechanowiecCiechanowiec1981277.24srebrny
Łoś europejskiEdward DuchnowskiTrzcianne1980271.44brązowy
Jeleń szlachetnyJózef PytaszŁomża1982228.87złoty
Jeleń szlachetnyEugeniusz JurczukŻednia1982218.61złotyzdjęcia nr: 1, 2, 3
Jeleń szlachetnyJózef MarcinkiewiczBaligród1979212.47złoty
Jeleń szlachetnyRyszard BrzeskiBiałaszewo1989210.62złoty *
Jeleń szlachetnyAdam SieńkoSolistówka Góra1995207.80srebrny
Jeleń szlachetnyJerzy WłostowskiPłaska1984206.82srebrny
Jeleń szlachetnyMuzeum Rolnictwa Ciechanowiec*** brak danych*** brak danych205.15srebrny *
Jeleń szlachetnyMarian ZalewskiZimna1948203.42srebrny
Jeleń szlachetnyCzesław JaroszPniewo1991203.16srebrny
Jeleń szlachetnyAdam KoziołRajgród2014199.78srebrny
Jeleń szlachetnyAdam SieńkoPerkicin1994199.20srebrny
Jeleń szlachetnyTadeusz ĆwiekDobrogoszcz2000198.78srebrny *
Jeleń szlachetnyTadeusz KotowskiKronowo1986196.34srebrny
Jeleń szlachetnyEdward DąbrowskiCieciory1989196.14srebrny
Jeleń szlachetnyRyszard NiksaKozioł1988195.74srebrny
Jeleń szlachetnyMirosław MrózNowa Ruda1991194.73srebrny
Jeleń szlachetnyWiesław OlszewskiSzumowo1985194.45srebrny
Jeleń szlachetnyGrzegorz SzozdaSilna1959194.16srebrny
Jeleń szlachetnyIreneusz WasilewskiStrzelce2016194.05srebrny
Jeleń szlachetnyRadosław RytelRekownica1975193.65srebrny
Jeleń szlachetnyZO PZŁ ŁomżaRuda1984192.72srebrny
Jeleń szlachetnyJan GrużewskiLachowo2013192.57srebrny
Jeleń szlachetnyLeszek KossakowskiŁomża2014192.12srebrny
Jeleń szlachetnyHenryk WróblewskiPniewo1988191.72srebrny
Jeleń szlachetnyTadeusz KotowskiKaczynek1987191.25srebrny
Jeleń szlachetnyZdzisław TruszkowskiBrowsk1983190.78srebrny *
Jeleń szlachetnyJan BargielskiCzerwony Bór1992190.77srebrny
Jeleń szlachetnyPaweł ZielewiczKunina2013190.74srebrny
Jeleń szlachetnyRadosław RytelRekownica1982190.14srebrny
Jeleń szlachetnyTomasz MilewskiPniewo2014188.86brązowy *zdjęcia nr: 4, 5, 6, 7, 8
Jeleń szlachetnyAlbin WierzbickiPłaska1983188.53brązowy
Jeleń szlachetnyMirosław SkalskiKaczynek1991187.21brązowy
Jeleń szlachetnyMieczysław DrozdowskiCiemnoszyje1991186.44brązowy
Jeleń szlachetnyJerzy WłostowskiDukat1984186.42brązowy
Jeleń szlachetnyPaweł GostkowskiŁomża2014185.92brązowy
Jeleń szlachetnyStanisław MuzykLeman1987185.16brązowy
Jeleń szlachetnyJerzy WłostowskiWilczyska1985184.99brązowy
Jeleń szlachetnyZO PZŁ ŁomżaŻebry1991184.78brązowy
Jeleń szlachetnyWiesław KotowskiZimna1992184.63brązowy
Jeleń szlachetnyBogusław PiątekPolki1990183.92brązowy
Jeleń szlachetnyJeremiasz GryczkowskiZagajne2009183.73brązowy
Jeleń szlachetnyHenryk MarzecKozioł1995182.84brązowy
Jeleń szlachetnyMarian ZalewskiZimna1955182.50brązowy
Jeleń szlachetnyZdzisław TruszkowskiKoniówki1986182.44brązowy *
Jeleń szlachetnyJerzy WłostowskiZimna1984182.35brązowy
Jeleń szlachetnyMarcin PiwowarskiZimna2004182.35brązowy *
Jeleń szlachetnyJacek MieszkowskiZła Ruda1985182.33brązowy
Jeleń szlachetnyJan GulkoZimna1979182.04brązowy
Jeleń szlachetnyTadeusz KotowskiSzumowo1980181.93brązowy
Jeleń szlachetnyJanusz PamulskiBacze Suche2009180.85brązowy
Jeleń szlachetnyMaciej CiborowskiŁomża2014180.28brązowy
Jeleń szlachetnyBogusław PiątekSadowne1995179.77brązowy
Jeleń szlachetnyMarcin PiwowarskiZimna2004179.63brązowy *
Jeleń szlachetnyAndrzej GrzankoPniewo1991179.38brązowyzdjęcie nr: 14
Jeleń szlachetnyAntoni KonieckoDybła1986179.37brązowy
Jeleń szlachetnyJerzy WłostowskiNowogród1984179.35brązowy
Jeleń szlachetnyAntoni RutkowskiBoczki2013178.92brązowy
Jeleń szlachetnyJózef RynansOkół2001178.13brązowy *
Jeleń szlachetnyErwin NeumanPrusinowski2012177.79brązowy
Jeleń szlachetnyTadeusz SutkowskiZimna1983177.24brązowy
Jeleń szlachetnyRadosław RytelRekownica1968176.95brązowy
Jeleń szlachetnyPrzemysław RutkowskiPniewo2012176.45brązowy
Jeleń szlachetnyAlbin WierzbickiPłaska1982176.14brązowy
Jeleń szlachetnyJerzy FiedorczukOsowiec2013175.67brązowy
Jeleń szlachetnyMarian KolatorGłębocz1986174.62brązowy
Jeleń szlachetnySławomir DodaPniewo1991173.35brązowy
Jeleń szlachetnyMieczysław GoskSzumowo1985173.25brązowy
Jeleń szlachetnyAndrzej IngielewiczPniewo1991172.93brązowy
Jeleń szlachetnyMarek RafałowskiZła Ruda2004172.61brązowy *
Jeleń szlachetnyStanisław OgrodnikŁacha1981172.23brązowy
Jeleń szlachetnyJózef GrądzkiWaliły1993170.95brązowy
Jeleń szlachetnyStanisław KrajewskiBoczki2016170.14brązowy
DanielZdzisław KosteckiZielonka1982183.39złoty
SarnaWacław FaszczewskiMały Płock1974162.43złoty
SarnaRafał Prydel2015160.70złoty
SarnaBogdan Łepkowski2015150.35złoty
SarnaBogusław ProkopiakSerwituty Kułakowskie2010147.65złoty
SarnaAndrzej RumińskiGórki Sypniewo1995145.40złotyzdjęcie nr: 10
SarnaEugeniusz KosakowskiŚwięck Wielki2000142.50złoty *
SarnaZdzisław KroczyńskiŁomża1975140.28złoty
SarnaMarek CholewickiJeziorko1973139.90złoty
SarnaLudwik ZalewskiDobrzyjałowo1990138.75złoty
SarnaBogusław MazurRajgród1981136.80złoty
SarnaWojciech Michałowski2015136.35złoty
SarnaMaciej SzepietowskiŻakowina2009136.15złoty
SarnaJan HołowniaDzikowiny1995135.75złoty *
SarnaJan GrzelakKamianka1993135.38złoty *
SarnaJarosław WierzbickiSzepietowo2000133.85złoty *
SarnaRyszard DeniziakRudka2013133.75złoty
SarnaMariusz ZającSzczuczyn2001133.25złoty *
SarnaTadeusz KrejszeffKozioł1989132.48złoty
SarnaSachmaciński MariuszKnyszyn2014130.93złoty
SarnaEugeniusz WilczewskiDownary1987130.63złoty
SarnaMieczysław BieniekSiemień2011130.25złoty
SarnaTadeusz FalkowskiRudka2014130.23złoty
SarnaStanisław JaneckiNurzec1980129.75srebrny
SarnaJan ZebrowskiGolanki1998128.70srebrny *
SarnaEdward Gołaszewski*** brak danych2014128.60srebrny
SarnaKazimierz KryńskiKułakówka1999127.75srebrny *
SarnaWłodzimierz BućkoPerlejewo1982127.33srebrny
SarnaHubert LichomskiKupnina1996127.13srebrny
SarnaMarian PawelczykŁomża2013126.75srebrny
SarnaBuks LeszekRudka2014125.10srebrny
SarnaZbigniew MaciukBrzózki2004125.87srebrny *
SarnaRafał Prydel2015125.77srebrny
SarnaKrzysztof WojsławGlinki1991125.60srebrny
SarnaCezary WyszyńskiWyliny2008125.10srebrny
SarnaCzesław ChoińskiPlewki1983125.00srebrny
SarnaLech KarendysDzieżbia1982124.65srebrny
SarnaWaldemar OsipińskiRudka2013123.93srebrny
SarnaOsowiński WaldemarRudka2014123.33srebrny
SarnaMichał Długozima2015123.00srebrny
SarnaLech KarendysKoziki1991122.98srebrny
SarnaHenryk KulczakiewiczMalec1976122.80srebrny
SarnaTadeusz KozłowskiOkół2001122.33srebrny *
SarnaWaldemar Markowski2015121.95srebrny
SarnaBronisław PuczelLas Krzyżewo1995121.78srebrny
SarnaWojciech MystkowskiAndrzejewo2013121.55srebrny
SarnaEugeniusz JurczakHajdukowszczyzna1987121.13srebrny
SarnaEdward Gołaszewski2015120.65srebrny
SarnaJerzy KuklińskiTyszki Łabno1993120.15srebrny
SarnaStanisław CholewickiBożejewo2004119.15srebrny *
SarnaJerzy ZielskiCzerwona Struga1998119.10srebrny *
SarnaBorys JanowskiGrabówka1983119.00srebrny
SarnaAntoni BłażejakPodgórze1990118.85srebrny
SarnaPrzemysław ChełstowskiŚwidry2001118.45srebrny *
SarnaHenryk LewickiBacze Suche1983118.33srebrny
SarnaWaldemar Osipiński2015118.20srebrny
SarnaJózef PoskrobkoCiechanowiec1999118.18srebrny *
SarnaZbigniew GulkoKołomyjka1983118.03srebrny
SarnaRyszard Radwański2015115.02srebrny
SarnaAntoni WójcikowskiWiśniówek1976117.85srebrny
SarnaJerzy WłostowskiNieławice1982117.75srebrny
SarnaAlbin WierzbickiKamianka1983117.70srebrny *
SarnaBorys JanowskiKrzewo1983117.45srebrny *
SarnaWojciech MichałowskiJeńki2013117.30srebrny
SarnaSmoktunowicz DariuszRudka2014115.85srebrny
SarnaHenryk DąbrowskiŁomża2013115.70srebrny
SarnaHubert PamulskiEłk2013115.63srebrny
SarnaJanusz PamulskiRajgród2014115.35srebrny
SarnaMirosław KochZambrów2013115.13srebrny
SarnaJerzy WłostowskiZabiele2007115.00srebrny *
SarnaJerzy WłostowskiKuran1980114.50brązowy
SarnaHenryk KulczakiewiczPobikry1969114.28brązowy
SarnaMarek TworkowskiSzumowo1983113.70brązowy
SarnaTadeusz FalkowskiRudka2013113.50brązowy
SarnaCzesław WądołowskiBoczki1992113.38brązowy *
SarnaKazimierz FlorczykOlszyny2006113.38brązowy *
SarnaDariusz RoszkowskiRudka2013113.25brązowy
SarnaTadeusz Wiśniewski2015113.12brązowy
SarnaCezary FlorczukPobikry1991112.50brązowy
SarnaJanusz PamulskiJemielite2001112.43brązowy *
SarnaJarosław WierzbickiKobylin Borzymy1989112.38brązowy
SarnaKrzysztof SołowiejGlinki1993112.13brązowy *
SarnaJacek MieszkowskiKorzeniste1989111.98brązowy
SarnaBronisław PuczelLas Roszki Ziemaki2005111.78brązowy *
SarnaCezary Proniewicz2015111.75brązowy
SarnaMuzeum Rolnictwa CiechanowiecBurszewo1963111.75brązowy *
SarnaZenon OstrowskiŁomża1983111.70brązowy
SarnaAndrzej DudaTyszki Wądołowo1989111.65brązowy
SarnaSutkowski AndrzejRudka2014111.13brązowy
SarnaIreneusz WasilewskiMścichy1992110.43brązowy
SarnaDeszczyński ArturRudka2014110.33brązowy
SarnaEugeniusz JurczukDrozdowo1984110.33brązowy
SarnaJanusz StepnowskiZambrów1999110.18brązowy *
SarnaKrzysztof PolańskiMiednik2000109.98brązowy *
SarnaCezary ProniewiczRudka2013109.98brązowy
SarnaKazimierz WojtkowskiTarnowo1982109.93brązowy
SarnaWacław RomanowskiKolno2002109.80brązowy *
SarnaWaldemar WiśniewskiRudka2013109.85brązowy
SarnaWojciech RudkowskiRajgród2013109.73brązowy
SarnaJerzy WłostowskiŁomża1982109.52brązowy
SarnaMarek CwalinaŁomża2013109.35brązowy
SarnaŁukasz CholewickiKobylin2008109.15brązowy *
SarnaGosiewski MirosławŁomża2014109.13brązowy
SarnaGrzegorz SzozdaŁowyń1970108.90brązowy
SarnaDariusz RoszkowskiKurowo2001107.80brązowy *
SarnaDariusz RoszkowskiPajewo1998107.80brązowy *
SarnaPiotr KupiecŁomża2014107.60brązowy
SarnaAndrzej DudaTyszki Wądołowo1989107.40brązowy
SarnaStanisław KrajewskiŁomża2013107.15brązowy
SarnaPrzemysław SerafinŁomża2013106.85brązowy
SarnaCiborowski JanRudka2013106.73brązowy
SarnaJan GulkoGrabówka1990106.35brązowy
SarnaLech KarendysDzieżbia1989106.35brązowy
SarnaMariusz MilewskiRudka2013106.18brązowy
SarnaJózef PytaszPstrągi1999106.15brązowy *
SarnaWiesław Wasilewski2015106.10brązowy
SarnaAntoni RutkowskiBoczki1997106.10brązowy *
SarnaMirosław SkalskiGrabówka1981105.33brązowy
SarnaAndrzej RumińskiŁojewek2001105.65brązowy *zdjęcie nr: 12
SarnaWłodzimierz KosiorekKumelsk1991105.63brązowy
SarnaTadeusz SutkowskiKozioł1983105.45brązowy
SarnaEugeniusz EreminowiczWysokie Mazowieckie1990105.35brązowy
SarnaHenryk PredenkiewiczKupnina1983105.30brązowy
SarnaPiaścik MichałŁomża2014105.20brązowy
SarnaZbigniew Stypułkowski2015105.02brązowy
DzikLech KarendysKorzeniste1979135.95złoty
DzikRomuald ZałęskiJeziorko1976130.05złoty
DzikEdward TomaszewskiŁomża1954128.45złoty
DzikJerzy ZientaraŁomża1977125.15złoty
DzikJan BorusiewiczWyliny1995124.95złoty *
DzikMarian ZawistowskiRajgród1992124.60złoty
DzikAntoni BrzostekZła Ruda1988123.75złoty *
DzikAntoni PłaskocińskiMały Płock1990123.75złoty
DzikSławoj PoredaŚmiarowo1985122.70złoty
DzikStanisław NagórkoPobikry1979122.55złoty
DzikMieczysław KlonowskiStare Pole2000121.70złoty *
DzikJan CzapkowskiKułaki1991121.35złoty
DzikZygmunt WiktorzakRudka1989121.30złoty
DzikJanusz PamulskiBacze Suche1999121.05złoty *
DzikJerzy KubrakSutno1967120.95złoty
DzikJan KaczyńskiBiałaszewo1979120.40złoty
DzikCezary FlorczukMalec1985120.15złoty
DzikKazimierz FlorczykJeże1999119.70srebrny *
DzikEugeniusz EreminowiczWysokie Mazowieckie1950119.65srebrny
DzikLech KarendysLachowo1990119.65srebrny
DzikZygmunt WiktorzakKobylin Borzymy1989119.30srebrny
DzikKazimierz KlimaszewskiJedwabne1974119.25srebrny
DzikMarek PruszkowskiKrajewo Stare1991119.15srebrny
DzikJan KaczyńskiCiemnoszyje1978119.10srebrny
DzikWojciech RutkowskiPieńczykowo2000119.05srebrny *
DzikEugeniusz EreminowiczZaborowo1990118.75srebrny
DzikJózef KokoszkoDrozdowo1985118.50srebrny
DzikHenryk LeszczewskiKorytki1987118.40srebrny
DzikWojciech MichałowskiKurowo2006118.40srebrny *
DzikJózef PytaszGiełczyn1999118.20srebrny *
DzikAdam ChwalińskiRybczyzna1990117.90srebrny
DzikWincenty KanigowskiGrabowo Nowe1970117.70srebrny
DzikStanisław JaneckiKurowo1984117.60srebrny
DzikZbigniew GulkoChlebiotki1996117.25srebrny
DzikRyszard SerwatkaGromadzyn1985117.15srebrny
DzikKazimierz StypułkowskiCiemnoszyje1980117.10srebrny
DzikJan GulkoŁomża1977117.10srebrny
DzikZbigniew PilnickiKupnina1999117.00srebrny
DzikTadeusz KotowskiWyszomierz1983116.55srebrny
DzikTadeusz TruszkowskiRajgród2015116.35srebrny
DzikMirosław SkalskiŁomża1979116.30srebrny
DzikJan KaczyńskiBiałaszewo1978116.30srebrny
DzikPaweł ChylińskiRajgród2014116.25srebrny
DzikWaldemar NowickiJemielite2002116.10srebrny *
DzikKrzysztof SołowiejKumelsk2000116.05srebrny *
DzikHubert LichomskiTarnowo1993115.95srebrny
DzikMirosław SkalskiŁomża1979115.65srebrny
DzikEdyta KifiakNowogród2016115.40srebrny
DzikTadeusz MatysiewiczTwarogi1981115.35srebrny
DzikJózef KotowskiMątwica-Dworek2007115.33srebrny *
DzikJerzy WłostowskiZimna1983115.10srebrny
DzikWitalis SuchodołaGiełczyn1990115.10srebrny
DzikEugeniusz JurczukDrozdowiak1988115.10srebrny
DzikWiesław ZawistowskiKonopki1993114.60brązowy
DzikJerzy DaszkowskiRudka1989114.30brązowy
DzikJan KaczyńskiBiałaszewo1976113.70brązowy
DzikJerzy NiedbałaKossaki1986113.60brązowy
DzikAndrzej SuchodołaKupnina1989113.60brązowy
DzikJan KaczyńskiWólka Brzozowa1975113.35brązowy
DzikJózef PytaszSzumowo1984113.35brązowy *
DzikEugeniusz JurczukBożejewo1989113.35brązowy
DzikBorys JanowskiZambrów1968113.00brązowy
DzikEugeniusz JurczukKałęczyn1986112.55brązowy
DzikMarian KolatorSzumowo1989112.40brązowy
DzikJan KaczyńskiPodlasek1965112.35brązowy
DzikWiesław ZawistowskiKołomyjka1992111.95brązowy
DzikArtur CiborowskiJemielite Stare1994111.80brązowy
DzikJan CzapkowskiMalec1984111.80brązowy
DzikPrzemysław RutkowskiPniewo2011111.60brązowyzdjęcie nr: 9
DzikMikołaj BasiakSzczepankowo1983111.35brązowy
DzikHenryk GardockiMaliniak1994111.30brązowy
DzikIreneusz WasilewskiSmolniki1986111.30brązowy
DzikAndrzej RumińskiBiebrza1992111.25brązowyzdjęcie nr: 11
DzikMarek CholewickiPieńki Borowe2008111.10brązowy *
DzikNowicki WaldemarŁomża2015110.90brązowy
DzikWitold TyszkiewiczKapice2008110.80brązowy *
DzikAlbin WierzbickiŚwięck Nowiny1978110.70brązowy
DzikEdward MasłowskiŻebry2013110.70brązowy
DzikPiotr ChoińskiŁomża2014110.60brązowy
DzikJan CzapkowskiMalec1986110.55brązowy
DzikJan PoniatowskiGrajewo1983110.45brązowy
DzikDariusz RoszkowskiKurowo2001110.40brązowy *
DzikZbigniew WszeborowskiSieburczyn1993110.40brązowy *
DzikMarek CholewickiDobrzyjałowo2000110.35brązowy *
DzikAndrzej GrubaZbójna1995110.20brązowy *
DzikStanisław PurcelKobylin1986110.15brązowy *
DzikJerzy WłostowskiDrozdowo1980110.05brązowy
DzikJerzy DaszkowskiPobikry1987110.00brązowy
WilkStanisław BałdygaPrzechody198641.55złoty
WilkKazimierz RadziszewskiNurzec198240.80srebrny
WilkWitold ŁazarzLisie Nory197840.70srebrny
ŻubrGrzegorz GodlewskiBorki2000178.30złoty
ŻubrJan BargielskiDzieżbia1993171.65złoty
LisAndrzej RumińskiMotyka201025.18złotyzdjęcie nr: 14
LisEdward GołaszewskiAndrzejewo201424.96srebrny
LisJózef ChrostowskiŁomża201224.81srebrny
LisPaweł ChylińskiRajgród201224.73srebrny
LisPaweł ChylińskiRajgród201424.54srebrny
LisPaweł ChylińskiRajgród201424.38brązowy
LisPaweł WiśniewskiŁomża201424.36brązowy
LisPaweł ChylińskiRajgród201424.31brązowy
LisPaweł ChylińskiRajgród201524.31brązowy
LisStanisław KrajewskiHoszczewiec201424.30brązowy
LisEdward GołaszewskiAndrzejewo201524.15brązowy
LisEdward GołaszewskiAndrzejewo201424.12brązowy
LisEdward GołaszewskiAndrzejewo201624.03brązowy
BorsukPaweł ChylińskiRajgród201323.78złoty
BorsukPaweł ChylińskiRajgród201323.66złoty
BorsukEdward GołaszewskiAndrzejewo201423.56złoty
BorsukZdzisław ZaborowskiKudłaczewo201223.44złoty
BorsukZdzisław ZaborowskiNiedźwiedzkie201323.25złoty
BorsukPaweł ChylińskiRajgród201322.82srebrny
BorsukŁukasz GaińskiRajgród201422.42brązowy