Wyniki Mistrzostw Okręgu PZŁ 2017


Indywidualnie w klasach mistrzowskiej i powszechnej

Wyniki indywidualne Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie mistrzowskiej i powszechnej 2017

Tabela zawiera połączone wyniki strzelań w klasie mistrzowskiej i powszechnej. W celu obejrzenia tylko wybranej klasy proszę w polu po prawej stronie wpisać: mistrz lub powsz.
Lok.KlasaNr start.Gr.Nazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
1Mistrz6311Krajewski Marek"Łoś" Zambrów958545452708695181451
2Mistrz6111Deniziak Ryszard"Rogacz" Ciechanowiec809050502707398171441
3Mistrz7012Godula Mirosław"Sokół" Łomża857550452559487181436
4Mistrz6511Matysiewicz Jarosław"Hubert" Łomża857050402457897175420
5Mistrz6912Lichomski hubert"Sokół" Łomża907045352409184175415
6Mistrz6611Włostowski Jerzy"Wicher" Grabowo858545402554789136391
7Mistrz6712Pasławski Mariusz"Hubert" Łomża557535402057585160365
8Mistrz6211Wiński Krzysztof"Rogacz" Ciechanowiec657045352154888136351
1Powsz41Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec909550452808299181461
2Powsz204Wasilewski AndrzejNr 1 "Wilk" Grajewo808050452608194175435
3Powsz133Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża858050402558396179434
4Powsz143Kozikowski Krzysztof"Batalion Łomża808540402458796183428
5Powsz11Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów809050402607987166426
6Powsz295Rybiński Wojciech"Cietrzew" Jeńki806545452358799186421
7Powsz5510Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród859045452657377150415
8Powsz468Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża809040352458979168413
9Powsz153Chełstowski Przemysław"Batalion" Łomża809035352408092172412
10Powsz72Targoński Wojciech"Sarna" Wizna759050352507189160410
11Powsz285Michałowski Wojciech"Cietrzew" Jeńki756545452307397170400
12Powsz316Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża807550502556380143398
13Powsz61Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec807545402406987156396
14Powsz82Chodorowski Rafał"Sarna" Wizna757535302158398181396
15Powsz539Hubert Koniecko"Ponowa" Szczuczyn658535452307986165395
16Powsz194Adamkiewicz MarekNr 1 "Wilk" Grajewo857545302358175156391
17Powsz51Kozikowski Rafał"Rogacz" Ciechanowiec757550152158391174389
18Powsz509Sokólska Urszula"Sokół" Łomża708545302305594149379
19Powsz224Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki756540502307273145375
20Powsz163Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów856550302304594139369
21Powsz366Wojsz Łukasz"Szarak" Szumowo804045301958090170365
22Powsz214Wojciech AndrzejewskiNr 1 "Wilk" Grajewo606545352056691157362
23Powsz448Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie807545302305278130360
24Powsz31Supiński Mariusz"Jeleń" Zambrów856045302204892140360
25Powsz519Sycz Piotr"Sokół" Łomża706550352203283115335
26Powsz173Koc Marcin"Łoś" Zambrów706020401905778135325
27Powsz183Kulikowski Andrzej"Łoś" Zambrów706040452152581106321
28Powsz427Dominik Rzepny"Jarząbek" Szepietowo605530251707079149319
29Powsz499Cwalina Marek"Sokół" Łomża457040301855377130315
30Powsz438Pęski Wojciech"Zając" Wysokie Mazowieckie654045401907841119309
31Powsz326Nosek Krzysztof"Hubert" Łomża508035352003870108308
32Powsz305Sokół Eugeniusz"Cietrzew" Jeńki555025351655584139304
33Powsz21Sycz Bogusław"Jeleń" Zambrów40804551705972131301
34Powsz336Zakrzewski Bartłomiej"Hubert" Łomża455535251605385138298
35Powsz458Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie407035251706958127297
36Powsz7313Kifiak Edyta"Gawra" Warszawa356030301555586141296
37Powsz92Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna55753535200395695295
38Powsz5810Skrodzki Jacek"Wicher" Grabowo65604540210345084294
39Powsz529Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn60654530200316192292
40Powsz275Stokowski Robert"Bażant" Wysokie Mazowieckie704040301803368101281
41Powsz5610Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród55803535205145872277
42Powsz255Kierlewicz Krzysztof"Bażant" Wysokie Mazowieckie255040401556062122277
43Powsz102Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża60454030175504898273
44Powsz7112Telakowski Hubert"Jeleń" Zambrów602520351404388131271
45Powsz265Sadowski Ireneusz"Bażant" Wysokie Mazowieckie503045201458045125270
46Powsz407Pawlukowiec Jacek"Jarząbek" Szepietowo604020351554272114269
47Powsz122Chyliński Andrzej"Czerwony Bór" Łomża45504535175385290265
48Powsz549Wiszowaty Grzegorz"Ponowa" Szczuczyn70304520165198099264
49Powsz5910Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo455030301555548103258
50Powsz397Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne402035301255082132257
51Powsz5710Budziński Ryszard"Łoś" Rajgród7060355170245982253
52Powsz234Dąbrowski Bogdan"Słonka" Rutki453025351353876114249
53Powsz478Komorowski Krzysztof"TPMwZŁ" Łomża50405251204863111231
54Powsz346Gliński Waldemar"Szarak" Szumowo30453515125336093218
55Powsz377Dejneka Mariusz"Czajka" Jedwabne304515201101890108218
56Powsz387Mańko Mariusz"Czajka" Jedwabne40402001003378111211
57Powsz417Żochowski Mariusz"Jarząbek" Szepietowo60453025160222749209
58Powsz356Wyszomierski Leszek"Szarak" Szumowo3030520855653109194
59Powsz112Niksa Robert"Czerwony Bór" Łomża35354030140104151191
60Powsz6010Oleksy Paweł"Wicher" Grabowo202525575148599174
61Powsz488Kalicki Jan"TPMwZŁ" Łomża2030102080324779159
62Powsz244Cwaliński Kazimierz"Słonka" Rutki3020202595233356151
Drużynowo w klasie open

Wyniki drużynowe Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie open 2017

Lok.KlasaNr start.Nazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
RAZEM
DRUŻYNA
1Powsz4Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec9095504528082991814611298
Mistrz61Deniziak Ryszard"Rogacz" Ciechanowiec809050502707398171441
Powsz6Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec807545402406987156396
2Powsz13Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża8580504025583961794341274
Powsz14Kozikowski Krzysztof"Batalion Łomża808540402458796183428
Powsz15Chełstowski Przemysław"Batalion" Łomża809035352408092172412
3Mistrz70Godula Mirosław"Sokół" Łomża8575504525594871814361230
Mistrz69Lichomski hubert"Sokół" Łomża907045352409184175415
Powsz50Sokólska Urszula"Sokół" Łomża708545302305594149379
4Powsz20Wasilewski AndrzejNr 1 "Wilk" Grajewo8080504526081941754351188
Powsz19Adamkiewicz MarekNr 1 "Wilk" Grajewo857545302358175156391
Powsz21Wojciech AndrzejewskiNr 1 "Wilk" Grajewo606545352056691157362
5Mistrz65Matysiewicz Jarosław"Hubert" Łomża8570504024578971754201183
Powsz31Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża807550502556380143398
Mistrz67Pasławski Mariusz"Hubert" Łomża557535402057585160365
6Mistrz63Krajewski Marek"Łoś" Zambrów9585454527086951814511145
Powsz16Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów856550302304594139369
Powsz17Koc Marcin"Łoś" Zambrów706020401905778135325
7Powsz29Rybiński Wojciech"Cietrzew" Jeńki8065454523587991864211125
Powsz28Michałowski Wojciech"Cietrzew" Jeńki756545452307397170400
Powsz30Sokół Eugeniusz"Cietrzew" Jeńki555025351655584139304
8Powsz7Targoński Wojciech"Sarna" Wizna7590503525071891604101101
Powsz8Chodorowski Rafał"Sarna" Wizna757535302158398181396
Powsz9Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna55753535200395695295
9Powsz1Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów8090504026079871664261087
Powsz3Supiński Mariusz"Jeleń" Zambrów856045302204892140360
Powsz2Sycz Bogusław"Jeleń" Zambrów40804551705972131301
10Powsz44Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie807545302305278130360966
Powsz43Pęski Wojciech"Zając" Wysokie Mazowieckie654045401907841119309
Powsz45Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie407035251706958127297
11Powsz53Hubert Koniecko"Ponowa" Szczuczyn658535452307986165395951
Powsz52Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn60654530200316192292
Powsz54Wiszowaty Grzegorz"Ponowa" Szczuczyn70304520165198099264
12Powsz55Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród859045452657377150415945
Powsz56Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród55803535205145872277
Powsz57Budziński Ryszard"Łoś" Rajgród7060355170245982253
13Mistrz66Włostowski Jerzy"Wicher" Grabowo858545402554789136391943
Powsz58Skrodzki Jacek"Wicher" Grabowo65604540210345084294
Powsz59Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo455030301555548103258
14Powsz27Stokowski Robert"Bażant" Wysokie Mazowieckie704040301803368101281828
Powsz25Kierlewicz Krzysztof"Bażant" Wysokie Mazowieckie255040401556062122277
Powsz26Sadowski Ireneusz"Bażant" Wysokie Mazowieckie503045201458045125270
15Powsz46Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża809040352458979168413803
Powsz47Komorowski Krzysztof"TPMwZŁ" Łomża50405251204863111231
Powsz48Kalicki Jan"TPMwZŁ" Łomża2030102080324779159
16Powsz42Dominik Rzepny"Jarząbek" Szepietowo605530251707079149319797
Powsz40Pawlukowiec Jacek"Jarząbek" Szepietowo604020351554272114269
Powsz41Żochowski Mariusz"Jarząbek" Szepietowo60453025160222749209
17Powsz36Wojsz Łukasz"Szarak" Szumowo804045301958090170365777
Powsz34Gliński Waldemar"Szarak" Szumowo30453515125336093218
Powsz35Wyszomierski Leszek"Szarak" Szumowo3030520855653109194
18Powsz22Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki756540502307273145375775
Powsz23Dąbrowski Bogdan"Słonka" Rutki453025351353876114249
Powsz24Cwaliński Kazimierz"Słonka" Rutki3020202595233356151
19Powsz10Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża60454030175504898273729
Powsz12Chyliński Andrzej"Czerwony Bór" Łomża45504535175385290265
Powsz11Niksa Robert"Czerwony Bór" Łomża35354030140104151191
20Powsz39Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne402035301255082132257686
Powsz37Dejneka Mariusz"Czajka" Jedwabne304515201101890108218
Powsz38Mańko Mariusz"Czajka" Jedwabne40402001003378111211
Drużynowo w klasie powszechnej

Wyniki drużynowe Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie powszechnej 2017

Lok.KlasaNr start.Nazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
RAZEM
DRUŻYNA
1Powsz13Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża8580504025583961794341274
Powsz14Kozikowski Krzysztof"Batalion Łomża808540402458796183428
Powsz15Chełstowski Przemysław"Batalion" Łomża809035352408092172412
2Powsz4Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec9095504528082991814611246
Powsz6Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec807545402406987156396
Powsz5Kozikowski Rafał"Rogacz" Ciechanowiec757550152158391174389
3Powsz20Wasilewski AndrzejNr 1 "Wilk" Grajewo8080504526081941754351188
Powsz19Adamkiewicz MarekNr 1 "Wilk" Grajewo857545302358175156391
Powsz21Wojciech AndrzejewskiNr 1 "Wilk" Grajewo606545352056691157362
4Powsz29Rybiński Wojciech"Cietrzew" Jeńki8065454523587991864211125
Powsz28Michałowski Wojciech"Cietrzew" Jeńki756545452307397170400
Powsz30Sokół Eugeniusz"Cietrzew" Jeńki555025351655584139304
5Powsz7Targoński Wojciech"Sarna" Wizna7590503525071891604101101
Powsz8Chodorowski Rafał"Sarna" Wizna757535302158398181396
Powsz9Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna55753535200395695295
6Powsz1Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów8090504026079871664261087
Powsz3Supiński Mariusz"Jeleń" Zambrów856045302204892140360
Powsz2Sycz Bogusław"Jeleń" Zambrów40804551705972131301
7Powsz50Sokólska Urszula"Sokół" Łomża7085453023055941493791029
Powsz51Sycz Piotr"Sokół" Łomża706550352203283115335
Powsz49Cwalina Marek"Sokół" Łomża457040301855377130315
8Powsz16Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów8565503023045941393691015
Powsz17Koc Marcin"Łoś" Zambrów706020401905778135325
Powsz18Kulikowski Andrzej"Łoś" Zambrów706040452152581106321
9Powsz31Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża8075505025563801433981004
Powsz32Nosek Krzysztof"Hubert" Łomża508035352003870108308
Powsz33Zakrzewski Bartłomiej"Hubert" Łomża455535251605385138298
10Powsz44Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie807545302305278130360966
Powsz43Pęski Wojciech"Zając" Wysokie Mazowieckie654045401907841119309
Powsz45Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie407035251706958127297
11Powsz53Hubert Koniecko"Ponowa" Szczuczyn658535452307986165395951
Powsz52Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn60654530200316192292
Powsz54Wiszowaty Grzegorz"Ponowa" Szczuczyn70304520165198099264
12Powsz55Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród859045452657377150415945
Powsz56Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród55803535205145872277
Powsz57Budziński Ryszard"Łoś" Rajgród7060355170245982253
13Powsz27Stokowski Robert"Bażant" Wysokie Mazowieckie704040301803368101281828
Powsz25Kierlewicz Krzysztof"Bażant" Wysokie Mazowieckie255040401556062122277
Powsz26Sadowski Ireneusz"Bażant" Wysokie Mazowieckie503045201458045125270
14Powsz46Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża809040352458979168413803
Powsz47Komorowski Krzysztof"TPMwZŁ" Łomża50405251204863111231
Powsz48Kalicki Jan"TPMwZŁ" Łomża2030102080324779159
15Powsz42Dominik Rzepny"Jarząbek" Szepietowo605530251707079149319797
Powsz40Pawlukowiec Jacek"Jarząbek" Szepietowo604020351554272114269
Powsz41Żochowski Mariusz"Jarząbek" Szepietowo60453025160222749209
16Powsz36Wojsz Łukasz"Szarak" Szumowo804045301958090170365777
Powsz34Gliński Waldemar"Szarak" Szumowo30453515125336093218
Powsz35Wyszomierski Leszek"Szarak" Szumowo3030520855653109194
17Powsz22Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki756540502307273145375775
Powsz23Dąbrowski Bogdan"Słonka" Rutki453025351353876114249
Powsz24Cwaliński Kazimierz"Słonka" Rutki3020202595233356151
18Powsz10Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża60454030175504898273729
Powsz12Chyliński Andrzej"Czerwony Bór" Łomża45504535175385290265
Powsz11Niksa Robert"Czerwony Bór" Łomża35354030140104151191
19Powsz58Skrodzki Jacek"Wicher" Grabowo65604540210345084294726
Powsz59Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo455030301555548103258
Powsz60Oleksy Paweł"Wicher" Grabowo202525575148599174
20Powsz39Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne402035301255082132257686
Powsz37Dejneka Mariusz"Czajka" Jedwabne304515201101890108218
Powsz38Mańko Mariusz"Czajka" Jedwabne40402001003378111211

GALERIA ZDJĘĆ Z MISTRZOSTW OKRĘGU PZŁ ŁOMŻA 2017

Previous Zaproszenie na konferencję "Żywność darem dla życia i zdrowia – w świetle zagrożeń od GMO"
Next Rozporządzenie nr 5/2017 PLW w Grajewie w sprawie zwalczania ASF