Polowania górskie – zaproszenie na czwarte spotkanie Myśliwskiego Klubu Dyskusyjnego w Łomży


Wszystkich myśliwych, stażystów, sympatyków łowiectwa, miłośników gór i poszukiwaczy przygód zapraszam serdecznie na kolejne i dość długo wyczekiwane spotkanie z kolegą Zbigniewem Skowrońskim. Tym razem tematem przewodnim będą polowanie górskie. Podobnie jak na poprzednim spotkaniu poświęconym polowaniom afrykańskim kolega Zbigniew omówi różne aspekty przygotowań. Jaką wybrać broń, jak się przygotować fizycznie, co zabrać ze sobą? To dość istotne pytania, decydujące wprost nie tylko o sukcesie polowania ale też o przetrwaniu. Odludne góry z dala od cywilizacji, wysokość około 6 tysięcy metrów nad poziomem morza, temperatura znacznie poniżej zera. W tych warunkach brak przygotowania i drobne błędy mogą kosztować nas życie. Czym różnią się od siebie polowania w górach Azji, Ameryki Północnej czy Europy? Gdzie i na co można i warto zapolować? Zapraszam do wysłuchania niesamowitych opowieści myśliwskich z kolegi Zbigniewa.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godzinie 18:00 w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ w Łomży, na ulicy Kaktusowej 8.

Ze względów organizacyjnych wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu proszę o zgłoszenia poprzez poniższy formularz kontaktowy z podaniem imienia i nazwiska, wpisując w temacie “Polowania górskie”.

Formularz kontaktowy do artykułu

Temat (nie wymagane)

Wiadomość (wymagane)

Do zobaczenia na spotkaniu!
Mariusz Dejneka

Galeria zdjęć z polowań górskich kolegi Zbigniewa Skowrońskiego

Previous Konkurs lisiarzy 2017
Next Wyniki konkursu "Moje zimowe spotkanie z lasem"