Wyniki Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża 2016


Indywidualnie w klasach mistrzowskiej i powszechnej

Wyniki indywidualne Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie mistrzowskiej i powszechnej 2016

Tabela zawiera połączone wyniki strzelań w klasie mistrzowskiej i powszechnej. W celu obejrzenia tylko wybranej klasy proszę w polu po prawej stronie wpisać: mistrz lub powsz.
Lok.KlasaNr start.Gr.Nazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
1Mistrz.5910Deniziak Ryszard"Rogacz" Ciechanowiec759530452459097197432
2Mistrz.6611Święcki Krzysztof"Jeleń" Zambrów758550452557896174429
3Mistrz.6211Najda Stanisław"TPMwZM" Łomża957550502707372145415
4Mistrz.6712Matysiewicz Jarosław"Hubert" Łomża858050502655990149414
5Mistrz.7212Krajewski Marekniestowarzyszony857540402407298170410
6Mistrz.6311Zielewicz Paweł"Sokół" Łomża756535452208496180400
7Mistrz.6411Lichomski Hubert"Sokół" Łomża808550202357589164399
8Mistrz.6111Włostowski Jerzy"Wicher" Grabowo807040452358379162397
9Mistrz.6812Pasławski Mariusz"Hubert" Łomża756550202107993172382
10Mistrz.6511Wiński Krzysztof"Rogacz" Ciechanowiec557520251756989158333
11Mistrz.6010Godula Mirosław"Sokół" Łomża000000000
1Powsz.224Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża1008550502857893171456
2Powsz.397Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów909050452757886164439
3Powsz.82Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec808050502608788175435
4Powsz.539Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża758050452507397170420
5Powsz.31Chodorowski Rafał"Sarna" Wizna808545352457598173418
6Powsz.72Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec708550452507689165415
7Powsz.529Kozikowski Krzysztof"Batalion" Łomża807550452506393156406
8Powsz.549Chełstowski Przemysław"Batalion" Łomża709045452505190141391
9Powsz.488Stypułkowski Grzegorz"Bażant" Wysokie Mazowieckie758540202208091171391
10Powsz.234Górski Waldemar"TPMwZŁ" Łomża757545452407278150390
11Powsz.61Adamkiewicz Marek"Wilk" Grajewo858035302306791158388
12Powsz.295Zieja Wojciech"Czerwony Bór" Łomża857045252257589160385
13Powsz.92Kozłowski Rafał"Rogacz" Ciechanowiec856545402354991140375
14Powsz.316Rutkowski Przemysław"Knieja" Łomża757030502256783150375
15Powsz.112Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród857045202206586151371
16Powsz.21Targoński Wojciech"Sarna" Wizna756040302057195166371
17Powsz.499Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża758545402452985114359
18Powsz.133Ciborowski Maciej"Łoś-Czerwony Bór" Łomża655050352008078158358
19Powsz.7112Niedźwiecki Mateuszniestowarzyszony804035351907591166356
20Powsz.143Pamulski Hubert"Łoś-Czerwony Bór" Łomża556045452055891149354
21Powsz.478Pietura Piotr"Bażant" Wysokie Mazowieckie707520402054991140345
22Powsz.41Wasilewski Andrzej"Wilk" Grajewo905035502255761118343
23Powsz.509Nosek Krzysztof"Hubert" Łomża706040251955983142337
24Powsz.5610Lubowicki Andrzej"Jarząbek" Szepietowo854550151955091141336
25Powsz.326Milewski Tomasz"Knieja" Łomża754525301757091161336
26Powsz.305Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża604035351706993162332
27Powsz.102Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród756535302055373126331
28Powsz.51Wojciechowski Andrzej"Wilk" Grajewo506545251857371144329
29Powsz.5810Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów655530301805693149329
30Powsz.346Cwalina Marek"Sokół" Łomża756540302106452116326
31Powsz.7012Sokólska Urszulaniestowarzyszony654545401956763130325
32Powsz.377Choiński Tadeusz"Jeleń" Zambrów557540452154960109324
33Powsz.11Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna607535302006456120320
34Powsz.387Sycz Bogusław"Jeleń" Zambrów707550202154260102317
35Powsz.6912Kifiak Edytaniestowarzyszony406040301705295147317
36Powsz.438Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie654535301754988137312
37Powsz.196Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki65753040210217495305
38Powsz.173Skrodzki Jacek"Wicher" Grabowo605040401902687113303
39Powsz.122Wilk Rafał"Łoś" Rajgród655535351903973112302
40Powsz.468Kierlewicz Krzysztof"Bażant" Wysokie Mazowieckie406045351804675121301
41Powsz.5510Włostowski Wiesław Henryk"Jarząbek" Szepietowo705030101604892140300
42Powsz.417Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn50754530200465096296
43Powsz.163Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo704530351804170111291
44Powsz.5710Konicki Piotr"Jarząbek" Szepietowo556535151703287119287
45Powsz.448Pęski Wojciech"Zając" Wysokie Mazowieckie50653545195256893288
46Powsz.153Wardaszka Krzysztof"Łoś-Czerwony Bór" Łomża554030301555668124279
47Powsz.285Zieja Ryszard"Czerwony Bór" Łomża454525251405083133273
48Powsz.366Dardziński Paweł"Sokół" Łomża75653525200482472272
49Powsz.458Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie55603535185255075260
50Powsz.427Jaśkowski Dariusz"Ponowa" Szczuczyn504010201205379132252
51Powsz.244Kozłowski Andrzej"TPMwZŁ" Łomża65403035170206080250
52Powsz.204Kulikowski Andrzej"Słonka" Rutki75453030180373067247
53Powsz.356Pilnicki Zbigniew"Sokół" Łomża60652010155375289244
54Powsz.336Dołęgowski Stanisław"Knieja" Łomża60452051304358101231
55Powsz.183Zieliński Damian"Wicher" Grabowo25302525105325587192
56Powsz.255Chojnowski Roman"Czajka" Jedwabne30401530115193857172
57Powsz.407Mordasiewicz Wiesław"Ponowa" Szczuczyn5040202013022426156
58Powsz.275Ramotowski Waldemar"Czajka" Jedwabne4010101575102434109
59Powsz.214Misiewicz Andrzej"Słonka" Rutki000101015678292
60Powsz.265Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne105552522224469
61Powsz.519Chmielewski Andrzej"Hubert" Łomża25550358152358
Drużynowo w klasie open

Wyniki drużynowe Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie open 2016

Lok.KlasaNr start.Nazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
RAZEM
DRUŻYNA
1Powsz.8Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec8080505026087881754351282
Mistrz.59Deniziak Ryszard"Rogacz" Ciechanowiec759530452459097197432
Powsz.7Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec708550452507689165415
2Powsz.22Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża10085505028578931714561261
Mistrz.62Najda Stanisław"TPMwZM" Łomża957550502707372145415
Powsz.23Górski Waldemar"TPMwZŁ" Łomża757545452407278150390
3Powsz.53Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża7580504525073971704201217
Powsz.52Kozikowski Krzysztof"Batalion" Łomża807550452506393156406
Powsz.54Chełstowski Przemysław"Batalion" Łomża709045452505190141391
4Powsz.39Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów9090504527578861644391192
Mistrz.66Święcki Krzysztof"Jeleń" Zambrów758550452557896174429
Powsz.37Choiński Tadeusz"Jeleń" Zambrów557540452154960109324
5Mistrz.67Matysiewicz Jarosław"Hubert" Łomża8580505026559901494141155
Mistrz.68Pasławski Mariusz"Hubert" Łomża756550202107993172382
Powsz.49Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża758545402452985114359
6Mistrz.63Zielewicz Paweł"Sokół" Łomża7565354522084961804001125
Mistrz.64Lichomski Hubert"Sokół" Łomża808550202357589164399
Powsz.34Cwalina Marek"Sokół" Łomża756540302106452116326
7Powsz.3Chodorowski Rafał"Sarna" Wizna8085453524575981734181109
Powsz.2Targoński Wojciech"Sarna" Wizna756040302057195166371
Powsz.1Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna607535302006456120320
8Powsz.6Adamkiewicz Marek"Wilk" Grajewo8580353023067911583881060
Powsz.4Wasilewski Andrzej"Wilk" Grajewo905035502255761118343
Powsz.5Wojciechowski Andrzej"Wilk" Grajewo506545251857371144329
9Powsz.48Stypułkowski Grzegorz"Bażant" Wysokie Mazowieckie7585402022080911713911037
Powsz.47Pietura Piotr"Bażant" Wysokie Mazowieckie707520402054991140345
Powsz.46Kierlewicz Krzysztof"Bażant" Wysokie Mazowieckie406045351804675121301
10Powsz.11Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród8570452022065861513711004
Powsz.10Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród756535302055373126331
Powsz.12Wilk Rafał"Łoś" Rajgród655535351903973112302
11Mistrz.61Włostowski Jerzy"Wicher" Grabowo807040452358379162397991
Powsz.17Skrodzki Jacek"Wicher" Grabowo605040401902687113303
Powsz.16Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo704530351804170111291
12Powsz.13Ciborowski Maciej"Łoś-Czerwony Bór" Łomża655050352008078158358991
Powsz.14Pamulski Hubert"Łoś-Czerwony Bór" Łomża556045452055891149354
Powsz.15Wardaszka Krzysztof"Łoś-Czerwony Bór" Łomża554030301555668124279
13Powsz.29Zieja Wojciech"Czerwony Bór" Łomża857045252257189160385990
Powsz.30Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża604035351706993162332
Powsz.28Zieja Ryszard"Czerwony Bór" Łomża454525251405083133273
14Powsz.31Rutkowski Przemysław"Knieja" Łomża757030502256783150375942
Powsz.32Milewski Tomasz"Knieja" Łomża754525301757091161336
Powsz.33Dołęgowski Stanisław"Knieja" Łomża60452051304358101231
15Powsz.56Lubowicki Andrzej"Jarząbek" Szepietowo854550151955091141336925
Powsz.55Włostowski Wiesław Henryk"Jarząbek" Szepietowo705030101604892140300
Powsz.57Konicki Piotr"Jarząbek" Szepietowo556535151703287119287
16Powsz.43Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie654535301754988137312860
Powsz.44Pęski Wojciech"Zając" Wysokie Mazowieckie50653545195256893288
Powsz.45Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie55603535185255075260
17Powsz.72Krajewski Marekniestowarzyszony857540402407298170410739
Powsz.58Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów655530301805693149329
18Powsz.41Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn50754530200465096296704
Powsz.42Jaśkowski Dariusz"Ponowa" Szczuczyn504010201205379132252
Powsz.40Mordasiewicz Wiesław"Ponowa" Szczuczyn5040202013022426156
19Powsz.19Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki65753040210217495305633
Powsz.20Kulikowski Andrzej"Słonka" Rutki75453030180373067247
Powsz.21Misiewicz Andrzej"Słonka" Rutki000101015678292
20Powsz.25Chojnowski Roman"Czajka" Jedwabne30401530115193857172350
Powsz.27Ramotowski Waldemar"Czajka" Jedwabne4010101575102434109
Powsz.26Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne105552522224469
Drużynowo w klasie powszechnej

Wyniki drużynowe Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie powszechnej 2016

Lok.KlasaNr start.Nazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
RAZEM
DRUŻYNA
1Powsz.8Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec8080505026087881754351225
Powsz.7Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec708550452507689165415
Powsz.9Kozłowski Rafał"Rogacz" Ciechanowiec856545402354991140375
2Powsz.53Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża7580504525073971704201217
Powsz.52Kozikowski Krzysztof"Batalion" Łomża807550452506393156406
Powsz.54Chełstowski Przemysław"Batalion" Łomża709045452505190141391
3Powsz.3Chodorowski Rafał"Sarna" Wizna8085453524575981734181109
Powsz.2Targoński Wojciech"Sarna" Wizna756040302057195166371
Powsz.1Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna607535302006456120320
4Powsz.22Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża10085505028578931714561096
Powsz.23Górski Waldemar"TPMwZŁ" Łomża757545452407278150390
Powsz.24Kozłowski Andrzej"TPMwZŁ" Łomża65403035170206080250
5Powsz.37Choiński Tadeusz"Jeleń" Zambrów5575404521549601093241080
Powsz.39Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów909050452757886164439
Powsz.38Sycz Bogusław"Jeleń" Zambrów707550202154260102317
6Powsz.6Adamkiewicz Marek"Wilk" Grajewo8580353023067911583881060
Powsz.4Wasilewski Andrzej"Wilk" Grajewo905035502255761118343
Powsz.5Wojciechowski Andrzej"Wilk" Grajewo506545251857371144329
7Powsz.48Stypułkowski Grzegorz"Bażant" Wysokie Mazowieckie7585402022080911713911037
Powsz.47Pietura Piotr"Bażant" Wysokie Mazowieckie707520402054991140345
Powsz.46Kierlewicz Krzysztof"Bażant" Wysokie Mazowieckie406045351804675121301
8Powsz.11Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród8570452022065861513711004
Powsz.10Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród756535302055373126331
Powsz.12Wilk Rafał"Łoś" Rajgród655535351903973112302
9Powsz.13Ciborowski Maciej"Łoś-Czerwony Bór" Łomża655050352008078158358991
Powsz.14Pamulski Hubert"Łoś-Czerwony Bór" Łomża556045452055891149354
Powsz.15Wardaszka Krzysztof"Łoś-Czerwony Bór" Łomża554030301555668124279
10Powsz.29Zieja Wojciech"Czerwony Bór" Łomża857045252257589160385990
Powsz.30Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża604035351706993162332
Powsz.28Zieja Ryszard"Czerwony Bór" Łomża454525251405083133273
11Powsz.31Rutkowski Przemysław"Knieja" Łomża757030502256783150375942
Powsz.32Milewski Tomasz"Knieja" Łomża754525301757091161336
Powsz.33Dołęgowski Stanisław"Knieja" Łomża60452051304358101231
12Powsz.56Lubowicki Andrzej"Jarząbek" Szepietowo854550151955091141336925
Powsz.55Włostowski Wiesław Henryk"Jarząbek" Szepietowo705030101604892140300
Powsz.57Konicki Piotr"Jarząbek" Szepietowo556535151703287119287
13Powsz.43Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie654535301754988137312860
Powsz.44Pęski Wojciech"Zając" Wysokie Mazowieckie50653545195256893288
Powsz.45Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie55603535185255075260
14Powsz.34Cwalina Marek"Sokół" Łomża756540302106452116326842
Powsz.36Dardziński Paweł"Sokół" Łomża75653525200482472272
Powsz.35Pilnicki Zbigniew"Sokół" Łomża60652010155375289244
15Powsz.17Skrodzki Jacek"Wicher" Grabowo605040401902687113303786
Powsz.16Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo704530351804170111291
Powsz.18Zieliński Damian"Wicher" Grabowo25302525105325587192
16Powsz.49Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża758545402452985114359754
Powsz.50Nosek Krzysztof"Hubert" Łomża706040251955983142337
Powsz.51Chmielewski Andrzej"Hubert" Łomża25550358152358
17Powsz.41Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn50754530200465096296704
Powsz.42Jaśkowski Dariusz"Ponowa" Szczuczyn504010201205379132252
Powsz.40Mordasiewicz Wiesław"Ponowa" Szczuczyn5040202013022426156
18Powsz.19Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki65753040210217495305644
Powsz.20Kulikowski Andrzej"Słonka" Rutki75453030180373067247
Powsz.21Misiewicz Andrzej"Słonka" Rutki000101015678292
19Powsz.25Chojnowski Roman"Czajka" Jedwabne30401530115193857172350
Powsz.27Ramotowski Waldemar"Czajka" Jedwabne4010101575102434109
Powsz.26Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne105552522224469
20Powsz.58Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów655530301805693149329329

GALERIA ZDJĘĆ Z MISTRZOSTW OKRĘGU PZŁ ŁOMŻA 2016

Previous Zwalczanie ASF na terenie okręgu łomżyńskiego PZŁ 2016
Next Rozmowy w Polsat 2 News - debata w studiu na temat ASF