Pierwsze spotkanie Myśliwskiego Klubu Dyskusyjnego


Koleżanki i Koledzy!

Z przyjemnością zapraszam na inauguracyjne spotkanie Myśliwskiego Klubu Dyskusyjnego, które rozpocznie się w środę, 2 marca 2016 r. o godzinie 18:00 w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ w Łomży, na ulicy Kaktusowej 8. Celem powołania Klubu jest integracja środowiska myśliwych naszego okręgu, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń i poglądów oraz propagowanie etyki i kultury wśród obecnych i przyszłych myśliwych. Formuła Klubu obejmuje spotkania z zaproszonymi gośćmi i dyskusję na tematy poruszane przez prelegentów.

Na nasze pierwsze spotkanie zaproszenie przyjął zamieszkały na terenie naszego okręgu kolega Zbigniew Skowroński, myśliwy z ogromnym doświadczeniem, polujący na wszystkich kontynentach. Opowie nam o swoich polowaniach w Afryce (i nie tylko), przygotowaniach do polowań i doborze odpowiedniej broni. Za jego zgodą zamieszczam na naszej stronie opowiadanie “Niedźwiedzia buchta” będące relacją z polowania na niedźwiedzie w Tajdze. Gorąco zachęcam do lektury.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wcześniejsze wysłanie zgłoszenia poprzez formularz “Kontakt z redakcją” na stronie http://www.lomza.pzlow.pl/kontakt/. W tytule wiadomości proszę wpisać: “Pierwsze spotkanie Myśliwskiego Klubu Dyskusyjnego”. Spotkanie odbędzie się o ile wpłynie minimum 20 zgłoszeń w terminie do 20 lutego 2016. Organizatorzy zapewniają bufet kawowy podczas spotkania.

Do zobaczenia wkrótce!
Mariusz Dejneka

Zdjęcia z polowań kolegi Zbigniewa Skowrońskiego

Previous "Niedźwiedzia buchta"
Next Podsumowanie sezonu 2015 w K.Ł. "Łoś" Zambrów