Zaproszenie na Myśliwski Bal Karnawałowy 23 stycznia 2016


Szanowni Państwo!

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Łomży we współpracy z właścicielami Hotelu Via Baltica ma zaszczyt zaprosić Państwa na Myśliwski Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 23 stycznia 2016 roku w nowo wybudowanym Hotelu Via Baltica (Grzymały Szczepankowskie 1A, 8 km od Łomży w kierunku Ostrołęki). Bal rozpocznie się o godzinie 19:00.

Ideą balu oprócz dobrej zabawy jest również chęć pokazania szeroko pojętej kultury i tradycji łowieckich kultywowanych w naszych stronach. Serdecznie zapraszamy wszystkich myśliwych i sympatyków łowiectwa, a szczególnie gorąco wszystkie osoby nie związane dotąd z łowiectwem.

W programie oprócz zabawy tanecznej zawarto między innymi:
– konkursy: konkurs na najlepszą nalewkę (wśród przyniesionych przez uczestników balu), konkurs kapeluszowy, zgaduj zgadula,
– zabawy: polowanie z pokotem wśród uczestników balu, myśliwskie kalambury, taniec kabaretowy i karaibski, przeciąganie liny,
– loteria: trofeów łowieckich.

Dla podniebienia naszych szanownych gości chcemy zaprezentować całą gamę wyrobów z dziczyzny (w tym pieczonego dzika) przygotowaną przez lokalnych mistrzów kulinarnych.

Cena biletu wstępu dla jednej pary wynosi 250 zł (125 zł za osobę). W cenie uwzględniono menu zawierające dania gorące, zimne przekąski, słodki bufet oraz wiejski stół ze wspaniałymi daniami z dziczyzny. Alkohol należy zapewnić we własnym zakresie. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 stycznia 2016. Ze względu na duże zainteresowanie, o uczestnictwie w balu decyduje kolejność wpłat na:

rachunek bankowy PUH Mroczkowski nr: 04 2490 0005 0000 4600 3488 8635.
Prosimy o podanie w tytule przelewu: “Bal myśliwski, liczba miejsc, nazwisko i imię wpłacającego, telefon kontaktowy”.

Mając na uwadze wygodę uczestników i względy organizacyjne, zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia przyjmowania zgłoszeń po wyczerpaniu wolnych miejsc.

Dochód z balu zostanie przeznaczony cele charytatywne. Zapraszamy do współpracy sponsorów gotowych wesprzeć finansowo lub organizacyjnie ideę balu.

Więcej informacji można uzyskać pod telefonami:
ZO PZŁ w Łomży – 86 216 4142,
Hotel Via Baltica – 86 224 51 45.

Z poważaniem:
Zarząd Okręgowy
Polskiego Związku Łowieckiego
w Łomży

Previous Zaproszenie na Hubertowską Mszę Świętą i Myśliwską Szopkę Bożonarodzeniową
Next Polowanie Wigilijne 2015 w K.Ł. "Towarzystwo Prawidłowego Myśliwstwa w Ziemi Łomżyńskiej" Łomża