Polowanie Wigilijne w K.Ł. “Sokół” Łomża


“Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być”.

24 grudnia w kole łowieckim “Sokół”, w obwodzie 172 odbyło się polowanie wigilijne. W trakcie 2 pędzeń pozyskano 5 zajęcy, 2 lisy i bażanta. Tego dnia Święty Hubert darzył wielu kolegom, ale szczególnie naszemu młodemu koledze Piotrowi Syczowi, który w tak uroczystym dniu pozyskał pierwszego na swojej drodze myśliwskiej zająca.

Po udanym polowaniu odbyła się uroczysta zbiórka pod pięknym świerkowym lasem niedaleko miejscowości Konarzyce, gdzie przy polowym wigilijnym stole życzenia wszystkim złożyli Prezes Koła – Mirosław Godula, Sekretarz – Michał Zalewski oraz Łowczy – Hubert Lichomski. Pomimo że nie wszyscy byli na polowaniu (część koleżanek i kolegów dojechała na dopiero wspólną wigilię), warto było być razem chociaż przez godzinę lub dwie, żeby przypomnieć sobie dlaczego tam jesteśmy. Wspólna Wigilia i życzenia to “magiczny czas”, gdzie gasną wszelkie spory, waśnie i koleżeńskie niesnaski, a odżywają na nowo przyjaźnie i sympatie.

Już po świętach, ale jeszcze chwila i nadejdzie kolejny Nowy Rok i z tej właśnie okazji jeszcze ze świętami w tle, a już chwilę przed Sylwestrem wszystkim Koleżankom i Kolegom Szczęśliwego Nowego Roku, wiele radości i uśmiechu.

Z myśliwskim Darz Bór
Urszula Sokólska

Galeria zdjęć z polowania.

Previous Nowy sposób nadsyłania materiałów do publikacji
Next Polowanie Wigilijne w K.Ł. "Wicher" Grabowo