Obchody święta Św. Huberta w naszych kołach


Szanowni Koledzy.

Chcąc przybliżyć naszym myśliwym polowania czy inne imprezy, organizowane w kołach łowieckich z okazji święta naszego patrona Św. Huberta, będziemy zamieszczali na naszej stronie internetowej www.lomza.pzlow.pl przesłane przez Was relacje. Dlatego też uprzejmie proszę o przesyłanie do ZO PZŁ w Łomży, zarówno w tym roku jak i w latach następnych, możliwie dużej ilości zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz opisu imprezy lub polowania, które odbyły się w Waszym Kole.

Niech stanie się to dobrą tradycją, że na początku listopada, można będzie na stronie internetowej zobaczyć naszych kolegów świętujących Hubertusa. Aby relacja z tegorocznej imprezy była możliwa, proszę w najbliższych dniach zapewnić osobę, która zrobi zdjęcia aparatem cyfrowym. Kiedy będą już zdjęcia, wtedy wystarczy napisać krótki tekst o odbytej imprezie i przesłać to na nasz adres: zo.lomza@pzlow.pl

Korzystając z okazji zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.lomza.pzlow.pl na której można obejrzeć i przeczytać o doniesieniach z życia naszej organizacji. Ze swej strony zapraszam również do uczestniczenia w imprezach zarówno odbywających się w okręgu łomżyńskim jak i w innych okręgach. Terminarz tych imprez, będziemy jak zwykle przesyłać do kół i zamieszczać na stronie internetowej.

Z myśliwskim Darz Bór

Łowczy Okręgowy
Jerzy Włostowski

Previous Odłowy zwierzyny ... ze stawów
Next Składka do PZŁ za rok 2016