Mistrzostwa Okręgu PZŁ Łomża 2015


W dniu 2015-08-23 na strzelnicy myśliwskiej w Czerwonym Borze odbyły się strzeleckie Mistrzostwa Okręgu PZŁ Łomża. Program Mistrzostw przewidywał rozegranie trzech konkurencji strzeleckich kulowych: rogacz, lis, dzik w przebiegu oraz czterech konkurencji strzeleckich śrutowych: trap, skeet, zając w przebiegu, przeloty. Z zarejestrowanych wcześniej 64 uczestników do zawodów przystąpiło 63. Zawodnicy zostali zorganizowani w trzyosobowe zespoły reprezentujące określone koła łowieckie lub startowali indywidualnie. Sportowa rywalizacja odbywała się w tym samym czasie zarówno w klasie powszechnej jak i mistrzowskiej. Poniżej oficjalne wyniki zawodów.

Indywidualnie w klasach mistrzowskiej i powszechnej

Wyniki indywidualne Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie mistrzowskiej i powszechnej 2015

Tabela zawiera połączone wyniki strzelań w klasie mistrzowskiej i powszechnej. W celu obejrzenia tylko wybranej klasy proszę w polu po prawej stronie wpisać: mistrz lub powsz.
Lok.KlasaNr start.Gr.Nazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
1Mistrz.6211Matysiewicz Jarosław"Hubert" Łomża859550502807496170450
2Mistrz.5810Święcki Krzysztof"Jeleń" Zambrów809050452657899177442
3Mistrz.499Krajewski Marek"Łoś" Zambrów908545502707097167437
4Mistrz.6411Kazbieruk Grzegorz"Trop" Warszawa859045452657993172437
5Mistrz.539Godula Mirosław"Sokół" Łomża858540502608094174434
6Mistrz.549Zielewicz Paweł"Sokół" Łomża958550502805792149429
7Mistrz.6010Włostowski Jerzy"Wicher" Grabowo909050502805194145425
8Mistrz.5510Lichomski Hubert"Sokół" Łomża759040502557686162417
9Mistrz.6311Najda Stanisław"TPMwZM" Łomża958050452705987146416
10Mistrz.5910Pasławski Mariusz"Hubert" Łomża407040451957996175370
11Mistrz.529Wiński Krzysztof"Rogacz" Ciechanowiec458040301958387170365
1Powsz.427Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża709045502558598183438
2Powsz.397Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów859540352558989178433
3Powsz.234Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża959040402657292164429
4Powsz.194Adamkiewicz Marek"Wilk" Grajewo908045452607492166426
5Powsz.417Kozikowski Krzysztof"Batalion" Łomża857540452456897165410
6Powsz.295Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec856040502358589174409
7Powsz.305Kozłowski Rafał"Rogacz" Ciechanowiec708045502457586161406
8Powsz.92Chodorowski Rafał"Sarna" Wizna757550402406990159399
9Powsz.346Stypułkowski Grzegorz"Bażant" Wysokie Mazowieckie459040452208489173393
10Powsz.51Zieja Wojciech"Czerwony Bór" Łomża656545452208781168388
11Powsz.285Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec658040402257287159384
12Powsz.6111Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża758550452554865113368
13Powsz.214Wojciechowski Andrzej"Wilk" Grajewo707530502257462136361
14Powsz.61Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża656525401957789166361
15Powsz.122Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród607525452056785152357
16Powsz.356Stokowski Robert"Bażant" Wysokie Mazowieckie757045452354971120355
17Powsz.377Choiński Tadeusz"Jeleń" Zambrów656045302007580155355
18Powsz.31Szlendak Marcin"Zając" Wysokie Mazowieckie707545502405757114354
19Powsz.366Pietura Piotr"Bażant" Wysokie Mazowieckie608030502205282134354
20Powsz.224Górski Waldemar"TPMwZŁ" Łomża558030452105785142352
21Powsz.112Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród657040452205670126346
22Powsz.173Dardziński Paweł"Sokół" Łomża707045452304364107337
23Powsz.163Cwalina Marek"Sokół" Łomża656035452053888126331
24Powsz.316Markowski Waldemar"Jarząbek" Szepietowo557540452154867115330
25Powsz.102Wilk Rafał"Łoś" Rajgród756030502154270112327
26Powsz.143Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki8575404524587280325
27Powsz.204Wasilewski Andrzej"Wilk" Grajewo605530251706589154324
28Powsz.509Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów505530301656585150315
29Powsz.21Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie60705035215385997312
30Powsz.326Lubowicki Andrzej"Jarząbek" Szepietowo257540351754988137312
31Powsz.41Zieja Ryszard"Czerwony Bór" Łomża405035301555895153308
32Powsz.265Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo756525301951988107302
33Powsz.183Pilnicki Zbigniew"Sokół" Łomża557030351903577112302
34Powsz.72Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna606020401805069119299
35Powsz.6511Niedźwiecki Mateuszniestowarzyszony654515401653888126291
36Powsz.468Chojnowski Roman"Czajka" Jedwabne653525301556368131286
37Powsz.133Kulikowski Andrzej"Słonka" Rutki705520351803372105285
38Powsz.244Śniadach Marek"TPMwZŁ" Łomża654015251453992131276
39Powsz.11Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie554030401654565110275
40Powsz.336Pawlukowiec Jacek"Jarząbek" Szepietowo506510351604273115275
41Powsz.82Ostrowski Andrzej"Sarna" Wizna60503045185374784269
42Powsz.387Kotowski Wiesław"Jeleń" Zambrów6575353521040949259
43Powsz.448Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn4565504020046652252
44Powsz.438Niebrzydowski Janusz"Ponowa" Szczuczyn55452025145126072217
45Powsz.275Zieliński Damian"Wicher" Grabowo60251020115493685200
46Powsz.407Malinowski Bogdan"Batalion" Łomża2030515704966115185
47Powsz.478Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne35301025100245983183
48Powsz.5610Dardzińska Karolina"Sokół" Łomża355030512084553173
49Powsz.255Gordon Stefan"Wicher" Grabowo4015353012004848168
50Powsz.519Tyborowski Dariusz"Łoś" Zambrów5101525553078108163
51Powsz.488Sobociński Jan"Czajka" Jedwabne40352025120132639159
52Powsz.458Mordasiewicz Wiesław"Ponowa" Szczuczyn20102545100161935135
53Powsz.153Kosakowski Bogdan"Słonka" Rutki10300155526103691
Drużynowo w klasie open

Wyniki drużynowe Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie open 2015

Lok.Nr start.KlasaNazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
RAZEM
DRUŻYNA
153Mistrz.Godula Mirosław"Sokół" Łomża8585405026080941744341280
54Mistrz.Zielewicz Paweł"Sokół" Łomża958550502805792149429
55Mistrz.Lichomski Hubert"Sokół" Łomża759040502557686162417
258Mistrz.Święcki Krzysztof"Jeleń Zambrów8090504526578991774421230
39Powsz.Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów859540352558989178433
37Powsz.Choiński Tadeusz"Jeleń" Zambrów656045302007580155355
329Powsz.Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec8560405023585891744091199
30Powsz.Kozłowski Rafał"Rogacz" Ciechanowiec708045502457586161406
28Powsz.Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec658040402257287159384
423Powsz.Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża9590404026572921644291197
63Mistrz.Najda Stanisław"TPMwZM" Łomża958050452705987146416
22Powsz.Górski Waldemar"TPMwZŁ" Łomża558030452105785142352
562Mistrz.Matysiewicz Jarosław"Hubert" Łomża8595505028074961704501188
59Mistrz.Pasławski Mariusz"Hubert" Łomża407040451957996175370
61Powsz.Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża758550452554865113368
619Powsz.Adamkiewicz Marek"Wilk" Grajewo9080454526074921664261111
21Powsz.Wojciechowski Andrzej"Wilk" Grajewo707530502257462136361
20Powsz.Wasilewski Andrzej"Wilk" Grajewo605530251706589154324
734Powsz.Stypułkowski Grzegorz"Bażant" Wysokie Mazowieckie4590404522084891733931102
35Powsz.Stokowski Robert"Bażant" Wysokie Mazowieckie757045452354971120355
36Powsz.Pietura Piotr"Bażant" Wysokie Mazowieckie608030502205282134354
85Powsz.Zieja Wojciech"Czerwony Bór" Łomża6565454522087811683881057
6Powsz.Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża656525401957789166361
4Powsz.Zieja Ryszard"Czerwony Bór" Łomża405035301555895153308
942Powsz.Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża7090455025585981834381033
41Powsz.Kozikowski Krzysztof"Batalion" Łomża857540452456897165410
40Powsz.Malinowski Bogdan"Batalion" Łomża2030515704966115185
1012Powsz.Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród6075254520567851523571030
11Powsz.Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród657040452205670126346
10Powsz.Wilk Rafał"Łoś" Rajgród756030502154270112327
119Powsz.Chodorkowski Rafał"Sarna" Wizna757550402406990159399967
7Powsz.Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna606020401805069119299
8Powsz.Ostrowski Andrzej"Sarna" Wizna60503045185374784269
123Powsz.Szlendak Marcin"Zając" Wysokie Mazowieckie707545502405757114354941
2Powsz.Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie60705035215385997312
1Powsz.Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie554030401654565110275
1360Mistrz.Włostowski Jerzy"Wicher" Grabowo909050502805194145425927
26Powsz.Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo756525301951988107302
27Powsz.Zieliński Damian"Wicher" Grabowo60251020115493685200
1431Powsz.Markowski Waldemar"Jarząbek" Szepietowo557540452154867115330917
32Powsz.Lubowicki Andrzej"Jarząbek" Szepietowo257540351754988137312
33Powsz.Pawlukowiec Jacek"Jarząbek" Szepietowo506510351604273115275
1549Mistrz.Krajewski Marek"Łoś" Zambrów908545502707097167437915
50Powsz.Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów505530301656585150315
51Powsz.Tyborowski Dariusz"Łoś" Zambrów5101525553078108163
1614Powsz.Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki8575404524587280325701
13Powsz.Kulikowski Andrzej"Słonka" Rutki705520351803372105285
15Powsz.Kosakowski Bogdan"Słonka" Rutki10300155526103691
1746Powsz.Chojnowski Roman"Czajka" Jedwabne653525301556368131286628
47Powsz.Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne35301025100245983183
48Powsz.Sobociński Jan"Czajka" Jedwabne40352025120132639159
1844Powsz.Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn4565504020046652252604
43Powsz.Niebrzydowski Janusz"Ponowa" Szczuczyn55452025145126072217
45Powsz.Mordasiewicz Wiesław"Ponowa" Szczuczyn20102545100161935135
1964Mistrz.Kazbieruk Grzegorz"Trop" Warszawa859045452657993172437437
Drużynowo w klasie powszechnej

Wyniki drużynowe Mistrzostw Okręgu PZŁ Łomża
w klasie powszechnej 2015

Lok.Nr start.KlasaNazwisko
i imię
KołoŚRUT
ŚRUT
krąg
ŚRUT
przeloty
ŚRUT
zając
ŚRUT
RAZEM
KULA
dzik
KULA
rogacz
+ lis
KULA
RAZEM
ŚRUT
+ KULA
RAZEM
RAZEM
DRUŻYNA
129Powsz.Osipiński Rafał"Rogacz" Ciechanowiec8560405023585891744091199
30Powsz.Kozłowski Rafał"Rogacz" Ciechanowiec708045502457586161406
28Powsz.Łopuski Wojciech"Rogacz" Ciechanowiec658040402257287159384
219Powsz.Adamkiewicz Marek"Wilk" Grajewo9080454526074921664261111
21Powsz.Wojciechowski Andrzej"Wilk" Grajewo707530502257462136361
20Powsz.Wasilewski Andrzej"Wilk" Grajewo605530251706589154324
334Powsz.Stypułkowski Grzegorz"Bażant" Wysokie Mazowieckie4590404522084891733931102
35Powsz.Stokowski Robert"Bażant" Wysokie Mazowieckie757045452354971120355
36Powsz.Pietura Piotr"Bażant" Wysokie Mazowieckie608030502205282134354
423Powsz.Pieciak Zbigniew"TPMwZŁ" Łomża9590404026572921644291057
22Powsz.Górski Waldemar"TPMwZŁ" Łomża558030452105785142352
24Powsz.Śniadach Marek"TPMwZŁ" Łomża654015251453992131276
55Powsz.Zieja Wojciech"Czerwony Bór" Łomża6565454522087811683881057
6Powsz.Ślaski Andrzej"Czerwony Bór" Łomża656525401957789166361
4Powsz.Zieja Ryszard"Czerwony Bór" Łomża405035301555895153308
639Powsz.Gromek Mateusz"Jeleń" Zambrów8595403525589891784331047
37Powsz.Choiński Tadeusz"Jeleń" Zambrów656045302007580155355
38Powsz.Kotowski Wiesław"Jeleń" Zambrów6575353521040949259
742Powsz.Kozikowski Rafał"Batalion" Łomża7090455025585981834381033
41Powsz.Kozikowski Krzysztof"Batalion" Łomża857540452456897165410
40Powsz.Malinowski Bogdan"Batalion" Łomża2030515704966115185
812Powsz.Truszkowski Hubert"Łoś" Rajgród6075254520567851523571030
11Powsz.Chyliński Paweł"Łoś" Rajgród657040452205670126346
10Powsz.Wilk Rafał"Łoś" Rajgród756030502154270112327
917Powsz.Dardziński Paweł"Sokół" Łomża707045452304364107337970
16Powsz.Cwalina Marek"Sokół" Łomża656035452053888126331
18Powsz.Pilnicki Zbigniew"Sokół" Łomża557030351903577112302
109Powsz.Chodorkowski Rafał"Sarna" Wizna757550402406990159399967
7Powsz.Siedlecki Zdzisław"Sarna" Wizna606020401805069119299
8Powsz.Ostrowski Andrzej"Sarna" Wizna60503045185374784269
113Powsz.Szlendak Marcin"Zając" Wysokie Mazowieckie707545502405757114354941
2Powsz.Krajewski Tomasz"Zając" Wysokie Mazowieckie60705035215385997312
1Powsz.Milewski Mariusz"Zając" Wysokie Mazowieckie554030401654565110275
1231Powsz.Markowski Waldemar"Jarząbek" Szepietowo557540452154867115330917
32Powsz.Lubowicki Andrzej"Jarząbek" Szepietowo257540351754988137312
33Powsz.Pawlukowiec Jacek"Jarząbek" Szepietowo506510351604273115275
1314Powsz.Sienicki Mariusz"Słonka" Rutki8575404524587280325701
13Powsz.Kulikowski Andrzej"Słonka" Rutki705520351803372105285
15Powsz.Kosakowski Bogdan"Słonka" Rutki10300155526103691
1426Powsz.Nawrocki Bogdan"Wicher" Grabowo756525301951988107302670
27Powsz.Zieliński Damian"Wicher" Grabowo60251020115493685200
25Powsz.Gordon Stefan"Wicher" Grabowo4015353012004848168
1546Powsz.Chojnowski Roman"Czajka" Jedwabne653525301556368131286628
47Powsz.Kurkowski Paweł"Czajka" Jedwabne35301025100245983183
48Powsz.Sobociński Jan"Czajka" Jedwabne40352025120132639159
1644Powsz.Kalinowski Mieczysław"Ponowa" Szczuczyn4565504020046652252604
43Powsz.Niebrzydowski Janusz"Ponowa" Szczuczyn55452025145126072217
45Powsz.Mordasiewicz Wiesław"Ponowa" Szczuczyn20102545100161935135
1750Powsz.Kossakowski Krzysztof"Łoś" Zambrów505530301656585150315478
51Powsz.Tyborowski Dariusz"Łoś" Zambrów5101525553078108163
1861Powsz.Stetkiewicz Tomasz"Hubert" Łomża758550452554865113368368

GALERIA ZDJĘĆ Z MISTRZOSTW OKRĘGU PZŁ ŁOMŻA 2015

Previous Gdzie zgłaszać szkody wyrządzone przez zwierzynę?
Next Spotkania Hubertowskie w Puszczy Knyszyńskiej 2015